Aktualności

wygrana w derbach juniorów

• autor: baryczanin18, 2016-08-27 13:59

W derbach juniorów Barycz Milicz pokonała Plon Gadkowice  3 : 1 / 1 : 1 /.

W pierwszej połowie lepiej wyglądał Plon Gadkowice byli agresywniejsi , szybsi i parę razy stworzyli zagrożenie pod naszą bramką . Jak to w futbolu bywa to my strzeliliśmy bramkę . Po indywidualnej akcji zza pola karnego uderzy ł Koza i prowadziliśmy 1: 0 . Bramkarz spóznił sie z interwencją ale był zasłonięty .Plon wyrównał po młynie w polu karnym .

II połowa po zmianach trenera była grą do jednej bramki , choć goście parę razy po długich wykopach próbowali kontrataku . Trochę szybsza gra , do tego Stolarek , który zaczął wygrywać w środku pola  i zaczęliśmy stwarzać sytuacje . Drugą bramkę zdobywa Jakub Radny , który po rzucie rożnym ładnym uderzeniem zdobywa bramkę na 2 : 1 , wewnętrzną częścią stopy . Mamy jeszcze parę sytuacji jedną z nich wykorzystuje Górka . Mecz kończy się wynikiem 3 : 1 dla naszej drużyny .

Bramki : Mróz , Radny , Górka .

Po dwóch kolejkach mamy 4 pkt. i przed meczem i zajmujemy 2 miejsce w tabeli .

skład : Bienkiewicz , Jędraszyk , Janiszewski , Owsianik / Iza Wąs / debiut / , K.Naskrętski , Choduń/ Radny / , Mróz , Gościniak , Wycisk/Stolarek / , Górka / Ząb / , Antkowiak / Smyrnów / . oraz Staszkiewicz , Korzeniowski .