statystyki szczegółowe

Aktualności

wygrana na inaugurację

• autor: baryczanin18, 2016-08-22 06:13

Pomimo angielskiej pogody inauguracja sezonu wypadła pomyślnie . Przed meczem Burmistrz Gminy Milicz P. Piotr Lech pogratulował awansu do A klasy i życzył sukcesów w nadchodzącym sezonie 2016/2017 .Byli zawodnicy Baryczy Milicz wręczyli zawodnikom pamiątkowe dyplomy . W pierwszej połowie 15' należała do gości co udokumentowała bramką po bardzo dobrej akcji napastnika gości .Utrata bramki trochę nas podrażniła odważniej ruszyliśmy do przodu i po paru minutach wyrównaliśmy po bardzo dobrej akcji Babiarza bramkę zdobywa Włodek. Od tego momentu gra się wyrównała ale to my stwarzaliśmy grozniejsze sytuacje. Po kolejnej szybkiej akcji lewą stroną boiska Tymek do Włodka i mamy 2:1 . Tak kończy się  pierwsza połowa . II połowa to lepsza gra naszej drużyny ale to goście wyrównali po strzale z rzutu wolnego . dość szybko stworzyliśmy sobie sytuacje do strzelenia bramki , sytuacja sam na sam , uderzenia z dystansu Orzeszka i wreście po rzucie wolnym z lewej strony boiska dośrodkowuje Szczurek a Wąs uderzeniem głową strzela jak się pózniej okazało zwycięską bramkę . Mamy jeszcze sytuacje sam na sam Knefla i parę minut , które ciągnęły sie jak guma , w końcu gwizdek sędziego kończy spotkanie . Pierwszy mecz i mamy po dobrej grze 3 pkt.

Skład : Koczorowski , A.Naskrętski , Kowalewski , Wojewoda , Kliś/Kazmierczak / , Pospiech/Naskrętski /  , Babiarz/Andrzejczyk / , Jasiński/Łukowak / , Lubański/Knefel / , Mielnik/Wąs / , Świątek .

Wyróżnili się :  A. Naskrętski , Wąs , Pospiech , Andrzejczyk , Lubański .

a M. Pki 1.  Orzeł Prusice 1 3 1 0 0 9-2 0 0 0 0-0 1 0 0 9-2

2.  Lotnik Twardogóra 1 3 1 0 0 6-0 0 0 0 0-0 1 0 0 6-0

3.  Bór Oborniki Śląskie 1 3 1 0 0 4-0 0 0 0 0-0 1 0 0 4-0

4.  Orla Korzeńsko 1 3 1 0 0 3-0 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0

5.  Iskra Pasikurowice 1 3 1 0 0 2-0 0 0 0 0-0 1 0 0 2-0

6.  KS II Łozina 1 3 1 0 0 4-3 0 0 0 0-0 1 0 0 4-3